Indego – kosi trawę za Ciebie

Istnieje urządzenie, które skosi trawę za Ciebie – innowacyjna kosiarka Bosch Indego. Automatyczna kosiarka Bosch skosi trawnik, sama znajdzie drogę i pozostawi idealnie wypielęgnowaną trawę. Podczas gdy Indego kosi trawę, Ty możesz się zająć innymi sprawami.

Jak ona to robi? Zasilana akumulatorem kosiarka z możliwością zaprogramowania koszenia, co do dnia i godziny to niewątpliwy komfort jeśli chodzi o pielęgnacje trawnika. Indego wyposażona w inteligentny system nawigacji „Logicut“ – nakreśla mapę trawnika, oblicza najbardziej efektywną trasę i kosi trawnik, poruszając się równoległymi pasami.

Po instalacji wystarczy w prosty sposób zaprogramować kosiarkę – to wszystko, co musisz zrobić, aby urządzenie wykonała pracę za Ciebie. Po prostu ułóż przewód ograniczający, aby zdefiniować obszar wymagający koszenia. Następnie umieść stację dokującą w wybranym miejscu, zaprogramuj dni oraz godziny koszenia i to wszystko! Od tego momentu kosiarka Indego przejmie za  Ciebie obowiązek koszenia trawy. To inteligentne urządzenie Bosch przygotuje mapę ogrodu, obliczy trasę koszenia, sama ustali swoje położenie, w razie konieczności doładowania akumulatora wróci do stacji dokującej, a po naładowaniu rozpocznie koszenie od miejsca, w którym je przerwała. Kosiarka Indego wykrywa wszelkie przeszkody za pomocą specjalnych czujników. Gdy znajdzie na swojej drodze oby obiekt, np. gałąź, zabawkę, krzesło ogrodowe, to żaden problem – kosiarka automatycznie ją ominie.

Akumulatorowa kosiarka Indego wyróżnia się wydajnością, dzięki której zużywa mało prądu. Jest także cicha i nie emituje spalin. Ale na tym nie koniec… Kosiarka dba także o kondycję trawnika poprzez rozrzucanie drobnych ścinków trawy, które pełnią funkcję nawozu. Kosiarki można używać w większości warunków pogodowych i na zróżnicowanym terenie – radzi sobie ze wzniesieniami o nachyleniu do 35%, posiada wiele funkcji bezpieczeństwa i jest zabezpieczone przed kradzieżą kodem PIN oraz systemem alarmowym.

Kosiarka Indego jest na tyle inteligentna, że można ją pozostawić bez nadzoru – wszystko zrobi sama. Pozwól automatycznej kosiarce Bosch zadbać o Twój trawnik, byś sam mógł cieszyć się innymi zajęciami.