Itamati – narzędzia akumulatorowe dedykowane hobbystom

Dziś zaprezentujemy Wam narzędzia akumulatorowe od marki Itamati. To marka dedykowana głównie hobbystom i osobom, które szukają sprzętu do pracy w domu i ogrodzie. Marka opiera swoje produkty o jeden system akumulatorowy, co jest ogromną zaletę, bo mając jeden akumulator obsłużymy kilka narzędzi.

Itamati – skąd się wzięły te narzędzia?

Itamati to marka, która powstała dzięki serwisowi narzedzia.pl. Właściciele witryny zauważyli, że na ich forum dużo osób pyta o marki własne marketów spożywczych… To rynek, którego nie dostrzegają duzi producenci profesjonalnych elektronarzędzi. Nie są oni zainteresowani tworzeniem budżetowych opcji dla weekendowych amatorów, dla których twardy moment obrotowy nie znaczy nic.

Tacy klienci chcą bezproblemowo wkręcić śrubkę, przeciąć deskę albo wyszlifować rysę na karoserii, nie martwiąc się obsługą urządzenia, jego konserwacją, skomplikowaną instrukcją obsługi albo regularnym ładowaniem akumulatorów.

Stąd właśnie marka Itamati stawia na wszechstronność, prostotę, przyjazne ceny. Spójny model akumulatorowy PowerSystem18Volt sprawia, że do kilku urządzeń wystarczy posiadać jedynie jeden akumulator i ładowarkę. Akumulator oparty jest o baterię litowo-jonową, przez co bardzo wolno się rozładowuje. Można o nim zapomnieć na kilka miesięcy i spokojnie dalej pracować narzędziem.

Jakie narzędzia oferuje Itamati?

Wśród narzędzi oferowanych przez Itamati znajdziemy między innymi:

  • piłę tarczową – idealna do przydomowego zastosowania. Dotniemy nią panele, drobne deski i inne tego rodzaju elementy,

  • wyrzynarkę – dzięki której możemy ciąć zarówno prosto- jak i krzywoliniowo w różnych materiałach. Dużym plusem narzędzia jest beznarzędziowa wymiana brzeszczota,

  • szlifierkę kątową – idealna do szlifowania różnych powierzchni, dzięki dużym otworom wentylacyjnym narzędziu nie grozi przegrzanie się,

  • multiszlifierkę z zestawem różnego rodzaju osprzętu szlifierskiego,

  • wiertarko-wkrętarkę – sprzęt idealny do domowego zastosowania, porównywalny np z popularnym sprzętem Lidla,

  • wiertarko-wkrętarkę udarową,

  • odkurzacz akumulatorowy – idealny do utrzymania ogrodu i warsztatu w porządku.

Narzędzia można kupić osobno lub w komplecie z ładowarką i akumulatorem. Szczegółowe informacje o specyfikacji danego urządzenia można znaleźć na stronie Itamati: https://www.pl.itamati.com/.