Wielozadaniowy mop parowy

Mop parowy to uniwersalnym urządzeniem wielozadaniowym – idealne do sprzątania różnego rodzaju powierzchni. Nie wymaga użycia żadnych substancji chemicznych, by zyskać absolutnie czyste powierzchnie. Moc czyszcząca pary wodnej zapewnia większą skuteczność i zabije wszystkie bakterie.

Mop, dzięki wykorzystaniu siły pary, szybko i sprawnie poradzi sobie nawet najtrudniejszymi zabrudzeniami – nawet plamy z tłuszczu. Skąd taka efektywność mopa parowego? Zasada jego działania oparta jest na prostych zasadach. Woda zgromadzona w zbiorniku mopa zasysana jest przez pompkę, która tłoczy ją na grzałkę. Grzałka podnosi temperaturę wody i doprowadza do wrzenia. W efekcie z dyszy mopa wydobywa się para wodna, której ciśnienie określone jest mocą pompki. 


Można go z powodzeniem używać do mycia podłóg wykonanych z różnych rodzajów surowców. Mop parowy nie uszkadza powierzchni pokrytych panelami, podłóg drewnianych, płytek ceramicznych, itp. Mop parowy to niezwykle inteligentne urządzenie, które zapewnia optymalną emisję pary na wybrany typ podłogi, która staje się czysta i sucha w zaledwie kilka sekund. Obsługa mopa jest intuicyjna – wystarczy, że wybierzesz rodzaj sprzątanej podłogi, a mop parowy sam dobierze optymalne parametry pracy. Mop  redukuje wilgoć, bowiem woda zmieniona w parę odparuje zaraz po zetknięciu się  z czyszczoną powierzchnią, zostawiając suchą, wydezynfekowaną podłogę. Mop parowy nie zostawia także smug na czyszczonych powierzchniach.
Mop parowy jest prosty w obsłudze. Przystępując do pracy wystarczy wlać do specjalnego zbiornika czystą wodę. Urządzenie czyszczące jest niemal natychmiast gotowe do pracy. Wystarczy, że temperatura wody w zbiorniku osiągnie wymaganą wysokość. Częścią czyszcząca mopa są specjalne nakładki wielokrotnego użytku. Tego typu nakładki zostały wykonane z mikrowłókien, co zapewnia głębokie czyszczenie. Po każdym gruntownym sprzątaniu nakładki można wyprać i użyć ich ponownie.
Mop parowy adresowany jest do każdego – niezależnie od tego czy posiadasz w domu podłogę drewnianą, panele, kamień, marmur, płytki, podłogę winylową. Obsługa mopa jest intuicyjna i nie stanowi problemu. Po wyborze odpowiednich ustawień nastąpi optymalna emisja pary. Dzięki temu podłoga stanie się czysta i sucha w kilka sekund.